ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Задирака Наталія Юріївна

25.06.1979

Місце народження: м. Київ.
Науковий ступінь: кандидат юридичних наук.
Наукове звання: асистент.

У 2001 р. з відзнакою закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримавши освітньо-кваліфікаційний рівень магістра. Там же у 2004 р. закінчила аспірантуру. У лютому-травні 2000 р. також навчалась у Центрі систем правової інформації Києво-Могилянської академії в рамках програми «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України». У 2004-2007 рр. – молодший науковий співробітник Центру досліджень проблем прав людини, з вересня 2007 р. – асистент кафедри конституційного та адміністративного права, з 2010 р. – асистент кафедри адміністративного та фінансового юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
У 2005 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук «Теоретико-правові питання законотворчості».
Читає лекції та веде практичні заняття зі спецкурсів «Адміністративна юрисдикція в Україні», «Правовий статус біженців», «Адміністративне право», «Теоретичні проблеми адміністративного права», «Адміністративна відповідальність», «Правознавство».

Серед наукових досліджень – проблеми правового статусу біженців, теоретичні та практичні проблеми адміністративного права України.
Автор 10 наукових та навчально-методичних праць.
Пришва Н.Ю.

Автор: Пришва Н.Ю.

Карта місця народження: 
завантаження карти...

  • Останні зміни:
Повернутися до підрозділу >Інститути, факультети

Коледжі, ліцеї

Загальноуніверси- тетські інституції

Адміністративні та фінансові підрозділи

Громадські об’єднання

Тематичні розділи