ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Фармакології і експериментальної біології науково-дослідна лабораторія Фармакології і експериментальної біології науково-дослідна лабораторія

Науково-дослідна лабораторія (НДЛ) «Фармакології і експериментальної патології» Відділення біологічних і біомедичних технологій Навчально-наукового центру (ННЦ) «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка (завідувач доктор біологічних наук, професор Берегова Т.В.) бере свій початок у 1970 р., коли з відділу фізіології травлення та кровообігу науково-дослідного інституту (НДІ) фізіології Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка відокремився відділ фармакології і експериментальної патології травного апарату.
У 1981 р. відділ фармакології і експериментальної патології травного апарату був перейменований у відділ фізіології та фармакології травлення. З 1970 р. по 1996 р. відділ очолював доктор біологічних наук, професор Гройсман С.Д. З 1996 р. по 2001 р. відділ очолював доктор біологічних наук, професор Цибенко В.О. У 1991-1997 роках у складі відділу фізіології і фармакології травлення функціонувала позаструктурна лабораторія фізіології кровообігу (науковий керівник професор Цибенко В.О.).

Після реформування Науково-дослідного інституту фізіології у 2001 р. на базі відділу фізіології та фармакології травлення був створений відділ фармако-фізіології Науково-дослідного інституту фізіології імені академіка Петра Богача біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (завідувач доктор біологічних наук, професор Берегова Т.В.), а після реформування біологічного факультету у 2010 р. на основі відділу фармако-фізіології створена НДЛ «Фармакології і експериментальної патології» Відділення біологічних і біомедичних технологій ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

На сьогодні у НДЛ працює 3 доктора та 5 кандидатів біологічних наук.

Берегова Тетяна Володимирівна

  • Останні зміни:
23.10.1955

Місце народження: м. Бердичів Житомирської області.
Науковий ступінь: доктор біологічних наук.
Наукове звання: професор.
фізіолог людини і тварин, доктор біологічних наук, професор

Читати далі >
Інститути, факультети

Коледжі, ліцеї

Загальноуніверси- тетські інституції

Адміністративні та фінансові підрозділи

Громадські об’єднання

Тематичні розділи