ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Інші підрозділи Інституту журналістики Інші підрозділи Інституту журналістики

Вовк Тетяна Андріївна

  • Останні зміни:
10.01.1945

Місце народження: м. Київ.
Науковий ступінь: кандидат історичних наук.
Наукове звання: доцент.
Закінчила 1968 іст. ф-т Київ. ун-ту, 1973 асп. іст. ф-ту Київ. ун-ту. У Київ. ун-ті працює: 1976–2001 асист., старш. викл., доцент., зав. каф. гуманіт. дисциплін ПВ (підгот. відділення), 2001–04 старш. наук. співроб., доцент. ІЖ, 2004–11 зав. каф. соц. та гуманіт. дисциплін ІМК (Ін-ту масов. комунікації) при Київ. ун-ті, 2011 – старш. наук. співроб. ІЖ.

Читати далі >



Зозуля Іван Андрійович

  • Останні зміни:
17.09.1909- 25.05.1980

Місце народження: с. Петропавлівці Городищенського р-ну Київ. обл.
Науковий ступінь: кандидат історичних наук.
Наукове звання: доцент.
Після закінчення шести класів сш працював 1925–28 робочим різних спец. Закінчив 1940 іст. ф-т Київ. ун-ту. У Київ. ун-ті: з 1947 асист., з 1949 доцент. каф. марксизму-ленінізму філол. ф-ту, у 1948 заст. декана по керівництву відділенням журналістики, 1949–80 доцент. каф. історії КПРС цього відділення.

Читати далі >



Маркевич Олександр Петрович

  • Останні зміни:
06.11.1904- 29.10.1976

Місце народження: м. Фастів Київ. обл.
Науковий ступінь: кандидат історичних наук.
Наукове звання: професор.
Закінчив 1934 Київ. ун-т, 1938 асп-ру Київ. ун-ту. У Київ. ун-ті: доцент. (1946), професор. каф. історії СРСР (1962) іст. ф-ту. Декан ф-ту журналістики (1971-72), зав. каф. міжн. права й інозем. законодавства (1973). Займав посади заст. декана й помічника проректора з навч. роботи.

Читати далі >



Подолян Микола Петрович

  • Останні зміни:
24.09.1923- 19.05.2012

Місце народження: м. Кам’янець-Подільський Вінницьк., тепер Хмельн. обл.
Поет, публіцист. Закінчив 1956 редактор. відділення ВПШ при ЦК КПРС, м. Москва. У Київ. унті: старш. викл. ф-ту журналістики / ІЖ (1987–2001).

Читати далі >



Прокопенко Микола Ілліч

  • Останні зміни:
26.11.1938

Місце народження: с. Мартиновичи, Поліський р-н, Київ. обл.
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук.
Наукове звання: доцент.
Закінчив 1961 ф-т журналістики Київ. ун-ту. Працював 1961–71 коментатором Укр. радіо. У Київ. ун-ті: 1971–87 асп., старш. викл. ф-ту журналістики.

Читати далі >



Скотникова Тетяна Володимирівна

  • Останні зміни:
05.07.1955

Місце народження: м. Дніпродзержинськ, Дніпропетр. обл.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук.
Закінчила 1977 Дніпродзерж. індустр. ін-т, 1980 асп-ру Ін-ту газу НАН України. У Київ. ун-ті: з 2003 старш. наук. співроб. ІЖ.

Читати далі >



Феллер Мартен Давидович

  • Останні зміни:
21.05.1933- 27.02.2004

Місце народження: м. Ялта, Крим. обл., тепер АО Крим.
Науковий ступінь: доктор філологічних наук.
Наукове звання: професор.
Закінчив 1955 ф-т журналістики Львів. держ. ун-ту ім. Івана Франка; 1963 асп. філол. ф-ту Ленінград. держ. ун-ту ім. А.О. Жданова. по каф. заг. мовознавства. В Київ. ун-ті: 2001–02 пров. н. с. НДЧ ІЖ.

Читати далі >



Хилько Максим Миколайович

  • Останні зміни:
22.07.1979

Місце народження: м. Київ.
Науковий ступінь: кандидат філософських наук.
Закінчив 2001 ІМВ, 2004 асп. Центру українознавства (тепер Центру українознавства філософського факультету) Київ. ун-ту. В Київ. ун-ті: з 2005 наук. співроб. ІЖ.

Читати далі >



Чекмишев Олександр Вікторович

  • Останні зміни:
27.04.1967

Місце народження: м. Тальне, Черкас. обл.
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук, доктор наук із соціальних комунікацій.
Наукове звання: доцент.
Закінчив ІЖ (1992), аспірантуру (1995), докторантуру (2011) ІЖ КНУ імені Тараса Шевченка. У Київ. ун-ті: з 1995 асист., з 2000 доцент., 2000–08 заст. дир. ІЖ з наукової роботи.

Читати далі >



Щербак Анатолій Іванович

  • Останні зміни:
14.06.1923- 16.08.1988

Місце народження: с. Рокитне Кременчуцького р-ну Полтавської обл.
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук.
Наукове звання: доцент.
Літературознавець і кінознавець, письменник. Навчався в Українському комуністичному інституті журналістики (1940–41), із відзнакою закінчив українське відділення філол. ф-ту (1950), асп-ру к-ри історії української літератури (1953) КДУ. В Київ. ун-ті з 1953 старший викладач, доцент, в. о. професора (1953–57) (за сумісництвом – 1957–63) кафедри історії української літератури філол. ф-ту та доцент. на ф-ті журналістики (1962), в апараті ЦК КПУ (з 1957).

Читати далі >




Інститути, факультети

Коледжі, ліцеї

Загальноуніверси- тетські інституції

Адміністративні та фінансові підрозділи

Громадські об’єднання

Тематичні розділи