ЕНЦИКЛОПЕДІЯ
Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Інші підрозділи Військового інституту Інші підрозділи Військового інституту




Бахвалов Валентин Борисович

  • Останні зміни:
04.07.1963

Місце народження: м. Ленінград, РФ.
Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.
Наукове звання: доцент, полковник.
У Київ. ун-ті: з 1988 викл., старш. викл., з 1994 заст. нач. каф., з 1996 нач. каф., з 2006 викл. каф. бойового застосування та експлуатації (радіоелектрон. озброєння) військ.-техн. ф-ту, з вересня 2012 року працює на факультеті військової підготовки.

Читати далі >



Головков Геннадій Михайлович

  • Останні зміни:
08.03.1938- 16.11.2008

Місце народження: м. Ахтубінськ Архангельської області, РФ.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: 1988 – співроб. об’єднаної військ. каф., 1992 – інженер ОЦ відділення військ. підготовки, 1998-2008 – адміністратор доступу відділення інформ-ції вузла зв’язку та інформатизації ВІ.

Читати далі >



Губко Володимир Іванович

  • Останні зміни:
02.09.1933

Місце народження: м. Гребінка Полтавської області.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: 1972 – викл., 1974 – старш. викл. військ. каф., 1975 – нач. циклу автоматики й телемеханіки військ. каф., з 1983 – циклу АСУ об’єднаної військ. каф., 1988 звільнений з дійсної військ. служби.

Читати далі >



Дишловий Андрій Володимирович

  • Останні зміни:
21.01.1945

Місце народження: м. Москва (Росія).
Остання займана посада: Заступник начальника Військового інституту з АГР.
Інженер-радіотехнік, полк. 1966 закінчив Радіотехн. уч-ще військ ППО в м. Вільнюсі, 1974 – Вищу інж. радіотехн. академію військ ППО ім. маршала Л.О. Говорова. З 1966 – військ. служба на посадах нач. РЛС, заст. ком. батальйону, нач. служби озброєння бригади, заст. ком. радіотехн. бригади з озброєння. У Київ. ун-ті: з 1988 – викл., нач. циклу РЛС об’єднаної військ. каф., 1992 – заст. нач. відділення військ. підготовки, 1998–2000 – заст. нач. Військового інституту з АГР.

Читати далі >



Жуков Сергій Анатолійович

  • Останні зміни:
25.11.1947- 30.09.2004

Місце народження: м. Хабаровськ, РФ.
Науковий ступінь: доктор технічних наук.
Наукове звання: професор, генерал-лейтенант.
У ВІ Київ. унів-ту: 1982 – викл. військ. каф., 1984 – старш. викл., 1986 – нач. циклу, 1987 – нач. об’єднаної військ. каф., 1992 – нач. відділення військ. підготовки. 1998–2004 – нач. Військового інституту, з лип. по верес. 2004 – дир. ІПО Київ. унів-ту.

Читати далі >



Затилков В’ячеслав Федорович

  • Останні зміни:
27.09.1924- 22.09.2008

Місце народження: с. Мітіно Верхньо-Ландиховського району Іванівської області.
Наукове звання: генерал-майор.
У Київ. ун-ті: 1969–75 – старш. викл. військ. каф. Викладав партійно-політичну роботу у ЗС, історію війн.

Читати далі >



Лобко Володимир Федорович

  • Останні зміни:
28.07.1930

Місце народження: м. Бровари Київської області.
У Київ. ун-ті: 1972 – викл., 1974 – старш. викл. військ. каф., 1977–83 – нач. вогневого циклу військ. каф. Викладав вогневу підготовку.

Читати далі >



Лосєв Анатолій Іванович

  • Останні зміни:
06.10.1906- 21.09.1970

Місце народження: м. Київ.
Наукове звання: генерал-майор.
1928 закінчив Київ. артилер. школу, 1948 – Вищу військ. академію ім. К.Є. Ворошилова. З 1924 проходив службу в Укр., Закавказькому військ. округах.

Читати далі >



Любченко Олексій Григорович

  • Останні зміни:
10.03.1920- 22.06.2009

Місце народження: м. Риков Козелецького району Чернігівської області.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: з 1971 на військ. каф., 1983–87 викл. циклу ЦО об’єднаної військ. каф. Викладав цивільну оборону. Осн. напрями наук. і пед. діяльності: проблеми захисту населення від радіац., хім., бактеріол. зброї; техн. забезпечення бойових дій;. використання бойового досвіду під час проведення навч. занять зі студентами в польових умовах.

Читати далі >



Папушин Павло Андрійович

  • Останні зміни:
27.08.1927

Місце народження: с. Шагалово Коченівського району Новосибської області, РФ.
Наукове звання: доцент, полковник.
У Київ. ун-ті: з 1970 нач. військ. каф., 1987–91 – зав. відділом асп-ри Київ. унів-ту. 1986 за результатами перевірки МО СРСР каф. зайняла І місце серед військ. каф. цивільних ВНЗ СРСР.

Читати далі >



Партоленко Сергій Володимирович

  • Останні зміни:
15.08.1962

Місце народження: м. Київ.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: з 1990 викл. Об’єднаної військ. каф., старш. викл. Відділення військ. підготовки, 1998–2005 – нач. Третього ф-ту ВІ. Викладав основи будови КЗА.

Читати далі >



Пірієв Фарман Дурахан огли

  • Останні зміни:
22.12.1931

Місце народження: с. Култук Нафточалинського району, Азербайджан.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті – нач. циклу РЛС військ. каф. Викладав основи будови РЛС. Осн. наук. інтерес: радіоелектроніка і матеріальна частина РЛС. Автор 10 навч.-метод. праць.

Читати далі >



Плетньов Володимир Іванович

  • Останні зміни:
23.06.1934

Місце народження: с. Можари Рязанської області, РФ.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: з 1975 викл., старш. викл. військ. каф., 1983–86 – нач. циклу тактико-спец. підготовки, з 1987 нач. штабу ЦО ВІ. З 1988 викл. респ. курсів штабу ЦО України. Викладав тактику РТВ ППО.

Читати далі >



Плєшко Олександр Іванович

  • Останні зміни:
15.09.1926

Місце народження: м. Київ.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: 1979–90 – викл. циклу ЦО військ. каф., згодом – Об’єднаної військ. каф. Викладав захист від ЗМУ. Осн. наук. інтереси: підготовка з цивіл. оборони, впровадження ЕОМ. Автор 8 наук.-метод. праць.

Читати далі >



Попов Лев Миколайович

  • Останні зміни:
31.10.1923- 15.11.2010

Місце народження: м. Новочеркаськ Ростовської області, РФ .
Науковий ступінь: кандидат військових наук.
Наукове звання: доцент, полковник.
У Київ. унів-ті: 1965–75 викл. циклу ЦО військ. каф. Викладав захист від ЗМУ. Осн. наук. інтереси: ЦО, тактика ВПС; використання основ тактики ВПС під час загальновійськ. бою та захисту населення від зброї масового ураження.

Читати далі >



Редковський Микола Іванович

  • Останні зміни:
20.05.1921- 16.08.2008

Місце народження: с. Берикуль Іжморського району Кемеровського області, РФ.
Наукове звання: генерал-майор.
У Київ. ун-ті: з 1954 викл., 1958–61 старш. викл. військ. каф. З 1961 старш. офіцер Гол. штабу ракетних військ стратег. призначення, нач. курсів підготовки офіцерів-ракетчиків стратег. призначення.

Читати далі >



Романов Юрій Михайлович

  • Останні зміни:
26.11.1923- 19.11.2010

Місце народження: м. В. Луки Калінінської області, РФ.
Науковий ступінь: кандидат військових наук.
Наукове звання: доцент, полковник.
У Київ. ун-ті: 1983–90 після звільнення з військ. служби – викл. циклу ЦО та мед. підготовки військ. каф.

Читати далі >



Сторубльов Олександр Іванович

  • Останні зміни:
18.09.1957

Місце народження: с. Нікітське Черемісінівського району Курської області, РФ.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук.
Наукове звання: доцент, полковник.
У Київ. ун-ті: з 1994 нач. каф. АСУ Першого ф-ту Відділення військ. підготовки, з 1997 заст. нач. ВІ з навч. і наук. роботи, з 2011 провід. наук. співробітник наук.-організ. відділу.

Читати далі >



Теплоухов Борис Павлович

  • Останні зміни:
06.04.1945

Місце народження: м. Дніпропетровськ.
Наукове звання: полковник.
У Київ. ун-ті: з 1993 нач. каф. РХБ захисту Відділення військ. підготовки, з 1998 після звільнення з військ. служби – доц. каф. РХБ захисту, з 2006 доц. каф. загальновійськових дисциплін, з 2011 доц. каф. загальновійськ. підготовки. Викладає вогневу підготовку, статути ЗС України.

Читати далі >



Толубко Володимир Борисович

  • Останні зміни:
03.09.1948

Місце народження: м. Красноград Харківської області.
Науковий ступінь: доктор технічних наук.
Наукове звання: професор, генерал-полковник.
У ВІ Київ. унів-ту: з 2007 провід. наук. співроб. НДЦ ВІ. Осн. наук. інтереси: військ. безпека держави, високі технології в галузі ОВТ. Автор бл. 220 наук. і наук.-метод. праць, у т.ч. 18 монографій і підруч.

Читати далі >



Цицарєв Вадим Миколайович

  • Останні зміни:
30.06.1938

Місце народження: м. Пушкін, Ленінградської області, РФ.
Науковий ступінь: кандидат технічних наук.
Наукове звання: доцент, полковник.
У ВІ Київ. унів-ту: з 2001 старш. наук. співроб. наук.-орг. відділу, з 2006 наук. співроб. НДЦ ВІ, з 2013 провід. наук. співроб. НДЦ ВІ.

Читати далі >




Інститути, факультети

Коледжі, ліцеї

Загальноуніверси- тетські інституції

Адміністративні та фінансові підрозділи

Громадські об’єднання

Тематичні розділи