Негода (дівоче – Склепова) Анна Вікторівна

21.07.1977

Науковий ступінь: кандидат економічних наук.

Закінчила ІМВ Київ. ун-ту (1999). Канд. дис. «Іноземний капітал у приватизації стратегічних підприємств України» (2003). У Київ. ун-ті: з 2001 викл., з 2006 доц. каф. світ. господарства і міжнародних економічних відносин ІМВ. Напрями наук. діяльності – дослідження проблем міжн. екон. відносин, світ. економіки. Автор понад 60 наук. праць. Осн. праці: Приватизація державних підприємств: Навч.-метод. комплекс. К., 2004; Міжнародні економічні відносини: Навч.-метод. комплекс. К., 2004. –186 с.; Україна в контексті світових тенденцій розвитку ядерної енергетики // Актуальні проблеми міжнародних відносин. К.: ІМВ, 2005. Вип. 56. Ч.ІІ; Адаптація ядерного комплексу України до вимог Європейського Союзу // Актуальні проблеми міжнародних відносин, 2007. Вип.66., Ч.ІІ; Інтеграційні питання входження енергетичної системи України до ЄС (на прикладі ядерного комплексу) // Актуальні проблеми міжнародних відносин. 2008, Вип.77, Ч.І.

Автор: