Городенко Леся Михайлівна

23.03.1977

Місце народження: м. Львів.
Науковий ступінь: доктор наук із соцальних комунікацій.

Закінчила інститут журналістики (1999), аспірантуру (2004), докторантуру (2012) інституту журналістики. Кандидат дис. «Формування і функціонування громадської думки: формування, функціонування, жанрові прийоми» (2003), докт. дис. «Мережева комунікація: теорії, моделі, технології» (2012). У Київ. ун-ті: асистент кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики (2000–05); доцент кафедри видавничої справи та редагування Інституту журналістики (2005–09); доцент кафедри електронних видань і медіадизайну Інституту журналістики (2009–10); докторант Інституту журналістики (2010–12); доцент кафедри електронних видань і медіадизайну Інституту журналістики (з 2012). Сфера наукових інтересів: теорія мережевої комунікації, наукові комунікації, наукові дослідження соціальних комунікацій Опубліковано понад 40 праць, серед них 2 монографії, розділ у колективній монографії, 1 навчальний посібник, 40 статей у фахових виданнях, зокрема: Новітні медіа: мережеві інформаційно-комунікаційні ресурси: Монографія К., 2010; Теорія мережевої комунікації: Монографія. К., 2011; Мережева комунікація в інформаційно-комунікаційній структурі соціальних комунікацій // Системні інформаційно-аналітичні технології в соціальних комунікаціях: Колективна монографія / за ред. О. Холода. К., 2012; Системи верстки. QuarkXPress. Adobe PageMaker. Adobe InDesign: Практичний посібник. К., 2006.