Крайнікова Тетяна Степанівна

20.03.1971

Місце народження: м. Бориспіль Київ. обл..
Науковий ступінь: кандидат філологічних наук.

Закінчила філол. ф-т (1993), асп-ру каф. історії укр. л-ри (1997) філол. ф-ту Київ. ун-ту. Працювала викл. Укр. гуманіт. ліцею Київ. ун-ту (1997–98), викл. Військ. гуманіт. ін-ту Академії збройних сил України (1998–2001), доцент. Київ. міжн. ун-ту (2001–02). У Київ. ун-ті: у 2002 асист., 2003–09 доцент. каф. видавничої справи та редагування ІЖ, з 2009 доцент. каф. електронних видань і медіадизайну ІЖ, з 2011 – докторант ІЖ. Кандидат дис. «Мала проза Миколи Калинчука: особливості поетики» (1997). Викладає курси: «Довідкові видання», «Коректура», «Листівки, плакати, візитки», «Перевидання», Поліграфія, «Худ. оформлення видання». Наук. інтереси: редакційно-вид. справа, теорія та історія укр. л-ри. Ред.-упоряд. серії «Бібліотека школяра» у вид-ві «Країна мрій». Автор понад 30 наук. праць. Осн. праці: Коректура: Підруч. К., 2005; Опорні схеми та таблиці з укр. л-ри. 9–10 класи: Навч. посіб. К., 2003; Укр. л-ра. Тематичні тестові завдання: Навч. посіб. К., 2007; Укр. л-ра. Тренувальні тестові завдання. Навч. посіб. К., 2008.