Рябічев В’ячеслав Львович

09.03.1971

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук.

Закінчив 1989 тех. уч-ще №1 за спец. «Оператор ЕОМ», 1995 ф-т кібернетики Київ. ун-ту. У Київ. ун-ті: з 1998 асист. каф. ред.-видав. справи та журналіст. майстерності, каф. теорії масов. комунікації, з 2007 доцент. каф. теорії масов. комунікації, каф. соціальних комунікацій ІЖ. Кандидат дис. «Точність наближених методів розв’язування абстрактної задачі Коші» (2006). Наук. інтереси: обчисл. математика. Розробляє та обґрунтовує чисельні методи й алгоритми розв’язання еволюц. рівнянь. Читає курси: вступ до спец.: Видав. справа та редагування, «Ред. фах: Програмування, Ред. фах: Веб-дизайн, вступ до спец.: Журналістика. Автор понад 20 наук. та навч.-метод. публікацій. Осн. праці: Непокращувані оцінки точності методу перетворення Келі для знаходження операторного косинуса // Доповіді НАН України. 2002, № 12; A parallel high-accuracy method for the first-order evolution equation in Hilbert and Banach spaces // ІMAM (International mathematical journal Computational Methods in Applied Mathematics). 2003. Vol. 3, № 1; Approximation theorems for operator exponential and cosine functions // Cybernetics and Systems Analysis, 2009, September – October, No 5, p. 145152.