Презентація сайту Енциклопедії університету на науково-технічній раді 21.05.2014

Презентація сайту Енциклопедії університету на науково-технічній раді

Презентацію провів с. н. с. центру українознавства філософського факультету Олександр Мостяєв. Було представлено концепцію, структуру та зміст сайту, кількість статей на якому вже перевищила 6,4 тис., з них про 6 тис. персоналій. Було оголошено наступні пропозиції із подальшого розвитку сайту:

• розмістити посилання на сайт Енциклопедії на сторінках провідних інтернет-видань на стінах  партнерів нашого університету, а також на сайтах факультетів, інститутів, підрозділів;
  • співробітникам Університету – читати статті Енциклопедії та надсилати доповнення та виправлення, надати фотографії до статей, на яких їх немає, замінити неякісні;
  • чинним співробітникам університету запропоновано для розміщення інформацію про персональні контактні дані (електронна адреса);
  • факультетам та інститутам виділити персонального відповідального, якого буде зареєстровано під персональним логіном і паролем, і у цьому випадку зміни на сторінки будуть вноситися самими факультетами, що зробить сайт більш інтерактивним;
  • надіслати відсутні матеріали про наступні підрозділи: Відділення цільової підготовки, Підготовче відділення, Оптико-механічний коледж, Первинну профспілкову організацію, Первинну профспілкову організацію студентів, Оздоровчо-спортивний комплекс КНУ імені Тараса Шевченка, Бухгалтерію,Студентський Парламент.

Зазначено, що найближчим часом на сайті буде відкрито додаткову рубрику «Співробітники КНУ імені Тараса Шевченка – лауреати Шевченківської премії».

С. А. Вижва запропонував розмістити на сайті Енциклопедії монографічні видання, окремі статті, посилання на зарубіжні та вітчизняні ресурси, а також про музеї Київського університету.

Повернення до списку